درباره ما

کمپانی کاریزماکیا اولین وبزرگترین تولیدکننده شمع موم عسل ۱۰۰% ارگانیک درکشور میباشد و تمام مواداولیه استفاده شده در این محصولات از موم عسل خالص است.

این شرکت مفتخر است که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا شمع های  ۱۰۰% Honey Wax Organic و Mix Honey Wax & Paraffin و شمع های پوشش مخملی با ساعت سوخت بسیار بالا و بدون اشک , شمع های معطر خوشبوکننده محیط با اسانس های فرانسوی و آلمانی همراه با فتیله ۱۰۰% پنبه مخصوص مجموعه و انواع شمع های تولد, تزئینی و زینتی تولید میکند.

بخشی از مواد مصرفی از قبیل مخمل و چسب های استفاده شده برای زیر کار مخمل تماما از کشور ترکیه , اسانس های معطر از کشور آلمان و فرانسه و بخش قابل توجهی از ظروف شمع های معطر از کشور چین بصورت مستقیم تهیه میگردد .

پارافین مصرفی در تولیدات این مجموعه با ۱ درصد چربی ( سنگین و سبک ) که مرغوبترین نوع پارافین کشور می باشد از شرکت نفت سپاهان تهیه میگردد.

الویت اهداف مجموعه کاریزما کیا، کارآفرینی و اشتغالزایی که هدف اصلی این مجموعه است و سعی در حمایت از تولید داخلی و تولیدات خاص و با کیفیت، در راستای رشد این صنعت جذاب و آکنده از هنر و ذوق میباشد.

کشور عزیز ایران تولیدکننده مرغوب ترین پارافین دنیا بوده که با آن میتوان بهترین و با کیفیت ترین شمع های روز دنیا را تولید کرد به شرط آنکه در نحوه ی ساخت شمع و بسته بندی آن از استانداردهای روز استفاده شود .

این شرکت با استفاده از تکنیسین های متخصص در این صنعت توانسته است کلیه ی معضلات مربوط به تولید شمع های داخلی را برطرف کرده و از طریق دفتر مجموعه در کشور رومانی به ۹ کشور دنیا صادر نماید.

مدیریت این شرکت امیدوار است بتواند خدمتی , هرچند کم , به اقتصاد کشور و بهبود تولیدات داخلی در راستای رضایتمندی مصرف کنندگان و همراهان همیشگی خود بنماید.