تولید انواع شمع های خاص

تولید انواع شمع های خاص

تولید انواع شمع خاص

همانطور که میدانیم شمع یکی از قدیمی ترین وسایل مورد استفاده در خانه ها و مراسم های ما ایرانیان بوده است. بعد از مدت ها که شمع به عنوان وسیله ای برای ایجاد روشنایی استفاده می شد، تولید کنندگان شمع تصمیم گرفتند تا به شکل ظاهری آن جلایی دوباره ببخشند. در این مقاله با کاریزما کیا همراه باشید تا درباره انواع تولید شمع و به ویژه شمع های خاص بیشتر صحبت کنیم.

تولید انواع شمع خاص

امروزه اکثر شمع ها برای تزئینات استفاده می شوند. از این رو تولید انواع شمع ها در بازار های کل دنیا و خصوصا ایران به سمت نوآوری و خلاقیت بیشتر رفته است. اکثر تولید کنندگان شمع حالا در پی داشتن ایده های مختلف هستند تا بتوانند محصولات جدیدی را به مشتریانشان ارائه دهند.

با بیشتر شدن فناوری در زمینه تولید شمع در مناسبت های مختلف طرح های مختلفی نیز تولید می شوند که معمولا مورد توجه مردم نیز قرار می گیرند. از این جهت مناسبت های مختلف داخلی و خارجی (مانند عید نوروز و یا ولنتاین) باعث می شوند تا طرح های غالب در بازار دستخوش تغییر قرار گیرند.

دسته بندی های مختلف شمع

انواع و دسته بندی های شمع های خاص نیز به صورت های مختلف انجام می شوند. دسته بندی هایی که گاها بر اساس جنس و ماده تشکیل دهنده آن و یا شکل ظاهری شمع انجام می شود. با این که ممکن است از نظر مشتریان دسته بندی های مختلف جنس و ماده تشکیل دهنده اصلی شمع اهمیتی نسبت به شکل ظاهری نداشته باشد اما این ویژگی مدت زمان عمر شمع و همچنین مواردی مثل دود تشکیل شده و… را تعیین می کند.

طراحی خاص و با کیفیت با کاریزما کیا

تمام تلاش شرکت کاریزما کیا این است که بتواند تفاوت و خاص بودن را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد. البته ما این نکته را نیز مد نظر داریم که هر طراحی باید با جنس شمع ساخته شده متناسب باشد. این نکته به بالا رفتن بازدهی و عمر شمع کمک می کند و از مشکلاتی مانند آب شدن نا همگون شمع و یا آب نشدن آن جلوگیری می کند. متاسفانه این مشکل در تولید برخی شمع  ها دیده می شود که به عنوان مثال جنس خود شمع تا حدی سفت است که اجازه روشن ماندن را نمی دهد و شمع بعد از مدت کوتاه خاموش می شود و عملا دیگر نمیتوان از آن استفاده کرد.

طراحان ما در کاریزما کیا شبانه روز به دنبال ایجاد طرح ها نو و جذاب هستند. با توجه به این که در بازه های زمانی مختلف اکثر طرح های موجود در بازار شمع کشور رو به سمت یک نواختی می روند و اکثرا کپی برداری هستند، هدف ما این است که بتوانیم طرح های باور نکردنی را ایجاد و تولید کنیم. امیدواریم بتوانیم کیفیتی خوب را در کنار قیمتی مناسب در اختیار تک تک شما مشتریان عزیز قرار دهیم.